Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

 

 

O Vaši spokojenost se stará

O Vaši spokojenost se stará Helltcha

Helena Kasalová

 

 

 

KONTAKTY

Helena Kasalová
Textil PRIMA
tel: +420 736 163 632
napište nám

Textilní roušky - dětské

V naší nabídce najdete najdete ručně šité dětské textilní roušky v různých barevných kombinacích z čistě přírodních materiálů. Jsou pratelné a opakovaně použitelné. Dětské roušky mají délku oblouku ca 14cm a jsou dvojvrstvé. Jsou opatřeny pruženkou ke snadnému uchycení za uši. Svojí velikostí jsou vhodné pro předškoláky a žáky nižších tříd základní školy.

Řadit podle 
Výrobce  

POPIS PRODUKTU Textilní dvojvrstvá červeno-černá rouška pro předškoláky a žáky nižších tříd základní školy.Rouška je opatřena pruženkou k uchycení za uši.Délka oblouku je ca 14cm.Materiál: 100% bavlna
Textilní červeno-černá rouška - DĚTSKÁ

Cena 40 Kč

novinka

POPIS PRODUKTU Textilní dvojvrstvá světle zelená rouška s medvídky pro předškoláky a žáky nižších tříd základní školy.Rouška je opatřena pruženkou k uchycení za uši.Délka oblouku je ca 14cm.Materiál:
Textilní dvojvrstvá rouška s medvídky - DĚTSKÁ

Cena 40 Kč

novinka

POPIS PRODUKTU Textilní černá dvojvrstvá rouška pro předškoláky a žáky nižších tříd základní školy.Rouška je opatřena pruženkou k uchycení za uši.Barva štepování se může lišit.Délka oblouku je ca
Textilní černá dvojvrstvá rouška - DĚTSKÁ

Cena 40 Kč

novinka

POPIS PRODUKTU Textilní dvojvrstvá kostkovaná červeno-bílá rouška pro předškoláky a žáky nižších tříd základní školy.Rouška je opatřena pruženkou k uchycení za uši.Délka oblouku je ca 14cm.Materiál:
Textilní kostkovaná dvojvrstvá rouška - DĚTSKÁ

Cena 40 Kč

novinka

POPIS PRODUKTU Textilní dvojvrstvá rouška ušitá z odlehčené rifloviny pro předškoláky a žáky nižších tříd základní školy.Rouška je opatřena pruženkou k uchycení za uši.Délka oblouku je ca
Textilní džínová dvojvrstvá rouška - DĚTSKÁ

Cena 40 Kč

novinka

POPIS PRODUKTU Textilní oranžová dvojvrstvá rouška pro předškoláky a žáky nižších tříd základní školy.Rouška je opatřena pruženkou k uchycení za uši.Barva štepování se může lišit.Délka oblouku je ca
Textilní oranžová dvojvrstvá rouška - DĚTSKÁ

Cena 40 Kč

novinka

POPIS PRODUKTU Textilní dvojvrstvá rouška s patchworkovým vzorem pro předškoláky a žáky nižších tříd základní školy.Rouška je opatřena pruženkou k uchycení za uši.Délka oblouku je ca 14cm.Materiál:
Textilní vzorovaná dvojvrstvá rouška - DĚTSKÁ

Cena 40 Kč

novinka

POPIS PRODUKTU Textilní dvojvrstvá proužkovaná růžovo-bílá rouška pro předškoláky a žáky nižších tříd základní školy.Rouška je opatřena pruženkou k uchycení za uši.Délka oblouku je ca 14cm.Materiál:
Textilní proužkovaná dvojvrstvá rouška - DĚTSKÁ

Cena 40 Kč

novinka